O firmie

W naszej firmie od 15 lat zajmujemy się produkcją i dystrybucją wyrobów betonowych, które dzięki swoim zastosowaniom ułatwiają Ci życie oraz zapewniają bezpieczeństwo i ochronę. Szczególną rolę w naszej działalności odgrywają szczelne zbiorniki betonowe na szambo, zbiorniki na deszczówkę oraz gnojówkę i gnojowicę. Produkowane przez nas zbiorniki betonowe są z najlepszej jakości betonu od sprawdzonych dostawców, dokładnie sprawdzane i kontrolowane przed wysyłką do Ciebie. Przykładamy wszelkich starań do procesu produkcji i dystrybucji, dzięki temu 8 na 10 naszych klientów deklaruje, że poleci nas swoim znajomym i rodzinie. Czujemy z tego powodu dumę i mobilizację do ciągłego poprawiania jakości w naszej firmie, bo najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie.
 

Dbamy też o bezpieczeństwo Twoje i środowiska, dlatego nasze szamba betonowe, zbiorniki na deszczówkę czy zbiorniki przeciwpożarowe są atestowane. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja instalacja nie wpłynie negatywnie na środowisko, to zamów zbiornik betonowy u nas. Jakość i bezpieczeństwo gwarantuje:

    • Atest PZH,
    • Aprobata ITB,
    • Deklaracja Zgodności betonu,
    • Protokół szczelności betonu,
    • 5-letnia gwarancja.
Możemy dostarczyć zbiornik w dowolne miejsce w kraju. Dzięki stosowaniu transportu z dźwigiem HDS rozładunek nie stanowi dla nas problemu, jest szybki i sprawny, co pozwala błyskawicznie zamontować zbiornik betonowy na Twojej działce lub posesji firmy. Dzięki przygotowaniu wcześniej wykopy, szambo betonowe jest od razu w nim układane i podłączane do instalacji kanalizacyjnej. Jeśli nie jesteś w stanie sam przygotować wykopu, skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie przygotować takie wykopy za Ciebie. Zadzwoń i zapytaj, czy w Twojej miejscowości jest to możliwe.